Sylvester Stallone: N’qoftë trim McGregori, le ta thërrasë dhe le ta godasë një herë e mirë Khabibin (VIDEO)

Aktori i mirënjohur Sylvester Stallone thotë se humbja e Conor McGregor ndaj Khabib Nurganomedov po i rri në mendje dhe e shtyn kampioni irlandez duhet ta gjejë guximin edhe një herë të përballet me kamipionin rus. “Mendoj se ai duhet ta gjejë një inspirim nga gjithë kjo situatë”, thotë Stallone për TMZ. “Kam menduar gjatë […]

Continue Reading

Ja paratë maramendëse që i kanë shpenzuar klubet nga viti 1991 e deri më tani! (VIDEO)

Klubi që ka investuar më shumë në gati 30 vitete e fundit është … Të kompletosh frazën është shumë e komplikuar, nevojiten mijëra llogaritje mbi transferime të të vjetra dhe tratativa, por ja që një llogari e tillë është bërë dhe madje virale në rrjetet sociale, për të treguar cmendurinë e futbollit. Video tregon në […]

Continue Reading

Ekskluzive: Lorik Cana në Zvicër, ja klubi i famshëm që do të drejtojë

Lorik Cana e ka të vështirë t’i ndahet futbollit. Ky sport i ka dhënë shumë atij, sigurisht falë angazhimit dhe asaj që ka dhënë në fushën e blertë. Shumëkush pret ta shohë trajner ish-kapitenin e kombëtares, pasi licencat për këtë i ka marrë. Gjithashtu është licencuar edhe si drejtor sportiv, çka tregon që gjakovari diçka […]

Continue Reading

Enis Bardhin E Kërkojnë Në Premierligë!

Enis Bardhi me paraqitjet e tij të shkëlqyeshme me Levanten në La Liga, por njëkohësisht edhe me Kombëtaren e Maqedonisë në kuadër të Ligës së Kombeve, ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave europiane, në mesin e të cilave është edhe skuadra nga Premierliga angleze, Fulhami. Kjo skuadër nuk po kalon aspak momente të mira këtë […]

Continue Reading